Початок нового навчального року

Дорогі студенти та першокурсники Української Інженерно — Педагогічної Академії! Кафедра Іншомовної підготовки, Європейської Інтеграції та Міжнародного Співробітництва  вітає усіх вас із початком нового навчального року.

У цей нелегкий час для нашої країни та нас ми бажаємо Вам  наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнені, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України. Попереду на нас чекає велика робота.

Нехай 2022/2023 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Разом до перемоги, Україна понад усе !!!!