Засідання Євроклубу УІПА 8.03.24

8 березня, студенти 12, та 3 курсів УІПА взяли участь у святковому онлайн-засіданні Євроклубу УІПА на тему “Видатні жінки світу та України”. Засідання відкрила координатор клубу, канд.філос. н., доц. О.В. Шапаренко, яка висловила слова шани всім прогресивним жінкам світу, зокрема України, за їх незламність у боротьбі проти агресора.

У своїй промові Президент клубу, студентка 3 курсу Дарина Швець, звернулася до проблеми гендерної нерівності жінок та дівчат у науці, трудовій та суспільній діяльності.

Студентка 1 курсу Марія Фурман емоційно та артистично розповіла про відому актрису та суспільну діячку Аду Роговцеву. Доповідь Анни Д’яченко (1 курс) про видатних жінок-вчених українського походження справила велике враження на глядачів.

Присутні також подивилися англомовний нарис “ Women in science who changed the world” Women in science who changed the world (youtube.com)

Відповідаючи на запитання вікторини, вони обговорили інформацію, що міститься у фільмі.

Засідання відбулося англійською мовою. Дякуємо студентам, що долучилися до роботи Євроклубу УІПА.