Засідання Євроклубу “МОВНЕ РОЗМАЇТТЯ – ОДНА З СУТТЄВИХ РИС ЄВРОПИ”

25 вересня 2023 відбулось спільне засідання євроклубів УІПА (координатор Шапаренко О.В.) та Харківського ліцею №144 (куратор Соколова Л.Г.) в рамках проекту “ Українська молодь на шляху до демократичних цінностей”, що триває з початку 2023 року та підтриманий Представництвом Європейського Союзу в Україні. Засідання “МОВНЕ РОЗМАЇТТЯ – ОДНА З СУТТЄВИХ РИС ЄВРОПИ” було присвячене Дню європейських мов, що відмічається 26 вересня. Загальною метою Дня європейських мов є заохочення та підтримка багатого мовного та культурного розмаїття Європи. З привітальним словом до присутніх звернулась координатор Євроклубу УІПА, к. філос.н., доцент Шапаренко О.В. З доповіддю виступила студентка 3 курсу УІПА, президент Євроклубу УІПА Швець Дарина. Вона навела цікаві дані про мови Євросоюзу.Студенти мали нагоду перевірити свою увагу під час вікторини та отримати призи за вдалі відповіді. Змістовним було і подальше обговорювання питань, пов’язаних з власним досвідом вивченням іноземних мов. Захід було проведено англійською мовою, усі присутні продемонстрували навички впевненого користування іноземною мовою.

Дякуємо студентам: Пилипченко Н. (3 курс), Дахно І. (1 курс), Кошарний К. (3 курс), Вишневська К. (1 курс), Гладілка А. (1 курс), Гук В. (2 курс), Мульніна О. (2 курс), Климова А. (2 курс) та ліцеїстам: Боготала Д., Дуб Г., Карасава С., Олейник А., Піженко С., Сергійчук С. за активну участь у дискусіях.Окрема подяка за допомогу в організації Нестеренко Р. О. , технічне супроводження та затишну атмосферу студентського хаба від Батуріна М. Та Присяжного О.

На сайті дистанційної освіти 135 студентів взяли участь у вікторині: «Are you good at Communication?»

Переможниця — Патріхалкіна Ірина Віталіївна, група   ДМП-МР23 мг2.