Євроклуб UKRAINE AND EUROPEAN UNION

20 грудня 2023 року відбулося чергове засідання Євроклубу UKRAINE AND EUROPEAN UNION (організатор — к.філос.н., доц. Шапаренко О.В.).

Тема засідання «Права людини – один з головних аспектів європейських цінностей». Організатор засідання – Бринцева О.В.  ст. викладач кафедри IПЄІМС УІПА. Ключова мета зустрічі —  розкрити зміст прав людини у контексті європейських цінностей; звернути увагу студентів на важливість питань, які безпосередньо пов’язані з правами людини.

На засіданні студентки Бурлачка Анастасія (гр. ) та Герасимова Анастасія (гр. ) за допомогою візуальних та медійних джерел виступили з тезами доповідей «What human rights are being violated in Europe?» та «The European Instrument for Democracy and Human Rights (EIDHR)».

Костенко Евеліна представила доповідь “Fundamental Freedoms EU” за допомогою якої розповіла про етапи створення міжнародного законодавства, яке захищає права людини.

Ст. викладач кафедри Бринцева О.В. винесла на обговорення наступні питання:

1. Який інститут ЄС є найвпливовішим і найважливішим для України?
  2. Українське суспільство та Європейські цінності.
  3. Досвід відвідування українцями країн Європи.

Всі учасники онлайн-зустрічі прийняли активну участь у обговоренні питань та докладів.