Про вивчення мов в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану кафедра іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва продовжує працювати та активно навчати студентів.
Онлайн і дистанційне навчання, синхронне та асинхронне, збагачується викладачами завдяки різноманітним платформам та інструментам цифрової взаємодії (Padlet, Canva, Google Docs, FutureLearn, Jamboard, TED Talks тощо).
На заняттях панує не formal чи informal environment, а remedial environment, що сприяє кращій адаптації  студентів до навчання в цей складний час. Особливий акцент робиться на візуальній складовій, технологіям edutainment, комунікативному підході в навчанні, груповій взаємодії, розвиткові м’яких навичок. В навчальному процесі чільне місце посідає self-care, а також взаємопідтримка та співпраця.