Онлайн-курс “English for Academic Study”

Ганна В’ячеславівна Корнюш, канд. пед. наук, старший викладач кафедри іноземних мов, успішно пройшла онлайн-курс “English for Academic Study” («Англійська для академічного навчання) й отримала відповідний сертифікат, що свідчить про успішне завершення курсу.Курс було розроблено і проведено представниками Університету Ковентрі (Англія) – закладу вищої освіти, який отримав найвищу нагороду за рівень і якість викладання (відповідно до рейтингу TEF уряду Великобританії в 2017 році) і є Університетом року, що допомагає студентам перейняти найкращий досвід (за версією журналів Times і The Sunday Times Good University Guide 2019).Двотижневий курс охопив такі теми:- ознайомлення з базовим вокабуляром і поняттями, використовуваними в британському університетському контексті;- вивчення підходу до викладання і навчання в університетах Великобританії;- розвиток словникових навичок;- аналізування словоформ і сімейств слів;- розбір і написання визначень академічно значущих термінів;- знайомство з фонетичним алфавітом і принципами його використання з метою поліпшення вимови.Курс надав можливість ознайомитися з базовою лексикою і поняттями, використовуваними в університетах, з особливим акцентом на особливостях британського академічного середовища; дізнатися, що очікується від студентів в університетах Великобританії; вивчити і попрактикуватися у використанні інструментів, здатних допомогти студентам розвинути свої словникові навички в умовах самостійного навчання, поліпшити свою вимову і розширити словниковий запас, пов’язаний з академічним контекстом.