Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Мета Європейського дня мов – привернути увагу до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

В рамках тижня Європейських мов Євроклубу УІПА (координатор к.філос.н., доцент Шапаренко О.В.) ,було проведено вікторину “ Мови ЄС”. Серед 50 студентів-учасників найбільш глибокі знання з 25 питань продемонстрували студенти 2 курсу науково-дослідного інституту УІПА університету ім. В. Каразіна:

Ківшар Андрій, Дяченко Анна, Фурман Марія, Нікуліна Оксана, Братішко Олексій, Дзюба Лєра, Бут Олександра, Тарасова Ольга, Піскун Поліна, Сьомочкин Станіслав, Лелюк Анна, Ященко Яна, Дьомінова Катерина.