EU Study Days

Активна учасниця Євроклубу UEPA (координатор доц. Шапаренко О.В.), Пилипченко Анастасія, 3 курс, про свій успішний досвід участі в програмі EU Study Days https://www.facebook.com/EUStudyDays:

EU Study Days: Мій досвід

Цього року мені пощастило взяти участь у проекті EU Study Days in Ukraine. Це був неймовірний досвід, який я ніколи не забуду. З 19 лютого по 8 квітня я навчалася в групі з іншими мотивованими та талановитими людьми з усієї України. Ми мали змогу слухати лекції та брати участь у семінарах із провідними українськими та європейськими експертами з євроінтеграції. Я дізналася багато нового про Європейський Союз, його історію, інститути та політику. Я також мала можливість поглибити свої знання про відносини між ЄС та Україною.

Найбільше мені сподобалось те, що EU Study Days — це не лише лекції та семінари. Це також можливість познайомитися з новими людьми, знайти друзів і розширити мережу контактів. Щиро рекомендую всім, хто цікавиться євроінтеграцією, взяти участь у EU Study Days. Це справді унікальний досвід, який може змінити ваше життя. Як прийняти участь? Для участі в EU Study Days необхідно заповнити онлайн-форму на сайті Представництва ЄС в Україні. Кінцевий термін подачі заявки зазвичай оголошується на початку року. Як нам розповіли на відкритті школи, цього року був один із наймасштабніших і найскладніших відборів, і я дуже рада, що змогла його пройти.

Що пропонують EU Study Days?

• Поглиблені знання про ЄС: програма складається з 10 модулів, які охоплюють широкий спектр тем, пов’язаних з ЄС, включаючи його історію, інституції, політику, економіку, культуру та цінності.

Можливість поспілкуватися з експертами: Учасники EU Study Days мають можливість поспілкуватися з українськими та європейськими експертами з євроінтеграції.

• Практичні навички: Програма EU Study Days включає не лише лекції та семінари, а й інтерактивні заходи, такі як дебати, дискусії, моделювання європейських інституцій, вікторини тощо.

• Реалізація власного проекту: Учасники мають можливість розробити та реалізувати власний проект, спрямований на поширення обізнаності про цінності та політику ЄС. Ось так я разом зі своєю командою вже встигла презентувати свій проект та поділитися інформацією з зацікавленими.

• Сертифікат про проходження: учасники EU Study Days, які успішно пройшли програму, отримають сертифікат.

• Можливість взяти участь у очній літній чи зимовій школі: 20 найактивніших та найуспішніших учасників EU Study Days отримають можливість взяти участь у очній літній чи зимовій школі, де вони зможуть поглибити свої знання з ЄС і зустрітися з однодумцями з інших країн.